Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

4

Магнітно-резонансна томографія — це неінвазивний (безболісний, безкровний, нешкідливий) метод медичного обстеження, який широко застосовують у медичній діагностиці та контролі адекватності лікування хворого, за допомогою висококонтрасних зображень тканин тіла можна діагностувати патологічні зміни тканин мозку, серця, м'язів, а також новоутворень, які неможливо побачити при використанні інших методів медичної візуалізації.

Застосування цього методу обстеження дуже широке: медична діагностика головного та спинного мозку, оцінка стану хребта, кісткового апарату й суглобів при травмах та запальних процесах, рання діагностика добро- та злоякісних новоутворень, захворювань черевної порожнини, тазу, грудної клітки тощо.

У деяких випадках для кращої візуалізації захворювання може виникати необхідність у внутрішньовенному введенні контрастної речовини для більш точного результату. Завдяки тому, що препарати для контрастування не місять йоду, алергічні реакції практично відстутні.

Переваги підрозділу магнітно-резонансної томографії КЛІНІКИ "ГЕМО МЕДИКА":

Професіоналізм

Висококласні спеціалісти – запорука ефективної діагностики й результатів, що викликають довіру. Не забувайте, що вам не потрібно нікуди ходити для того, щоб вам проаналізували результати і призначили лікування – усі необхідні для цього спеціалісти працюють у клініці.

Безпека

Відсутність будь-якого негативного впливу на людський організм, в тому числі іонізуючого опромінення.

Можливості

Широкий спектр обстежень, висновки досвідчених спеціалістів, можливість створення 3D-реконструкцій, а також запис усього ходу обстеження на CD/DVD диск.

Ціни на послуги магнітно-резонансної томографії

Підготовка до обстеження