Види досліджень

 Лабораторний підрозділ КЛІНІКИ "ГЕМО МЕДИКА" надає широкий перелік послуг:

  1. Загальноклінічні дослідження крові, сечі та калу

Загальний аналіз крові – базове дослідження, з якого починається більшість звернень до лікаря. КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» здійснює цей аналіз за 18 чи 25 параметрами (залежно від потреби), а займає він усього 1-2 години. Крім того, наші дослідження відрізняються точністю та помірною ціною. Отже, якщо вам потрібен загальний аналіз крові в Ужгороді, неодмінно звертайтеся до нас. Вам не доведеться шукати в інтернеті розшифровку даних, адже в клініці працюють досвідчені сімейний лікар, педіатр і вузькі спеціалісти, які професійно проаналізують ваші аналізи крові, сечі та калу і за необхідності призначать додаткові дослідження або ж адекватне лікування.

  1. Коагулограма

Коагулограма показує стан системи згортання крові. КЛІНІКА "ГЕМО МЕДИКА" надає повний комплекс досліджень крові за усіма можливими показниками.

Типові показання для призначення коагулограми включають такі випадки: патологія згортання крові, обстеження при вагітності, передопераційний і післяопераційний період, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, аутоімунні захворювання, хвороби печінки, серцево-судинна патологія, контроль при тривалому лікуванні непрямими антикоагулянтами.

  1. Біохімічний аналіз крові

У цій групі досліджень можливе комплексне біохімічне обстеження за 11 параметрами: сечовина, холестерин, креатинін, білірубін загальний, глюкоза, білок загальний, амілаза, сечова кислота, ЛФ, ALT, AST. Також у нашій клініці можна отримати результати таких лабораторних досліджень: панель електролітів, ліпідний обмін, ензими, протеїни, панель анемії, вуглеводний обмін.

  1. Онкомаркери

На жаль, рак вражає дедалі більше людей. Найважливіше у лікуванні – це своєчасне виявлення хвороби. Онкомаркери допомагають визначити, чи є схильність до онкозахворювань, провести ранню діагностику та контролювати ситуацію під час лікування. В останньому випадку особливо важливою є висока точність аналізів, адже від цього залежить життя людини. КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» проводить усі дослідження на сучасному обладнанні SIEMENS, використовуючи тільки фірмові реагенти; увесь процес повністю автоматизований і проходить багаторівневий контроль якості. Ось чому ви можете бути впевнені у якості отриманих результатів.

  1. Ендокринологія / Гормони

У цій групі досліджень знаходиться репродуктивна панель, комплексне дослідження стану гіпофізу, наднирників, підшлункової та щитоподібної залози. Такі дослідження потрібні не тільки тим, хто страждає на безплідність – статеві гормони «задіяні» ще у цілій серії хвороб. А визначення рівня гормонів щитоподібної залози є надзвичайно актуальним для Закарпаття, де внаслідок особливостей регіону часто зустрічаються різні патології цього важливого органу.

  1. Інфекційна панель

Інфекційна панель включає в себе гепатити, TORCH-, урогенітальні та інші інфекції. Своєчасна діагностика гепатитів надзвичайно важлива, адже повноцінне лікування дозволяє підвищити якість життя хворих, а інколи буквально врятувати його. Пакет TORCH-інфекцій (герпес, цитомегаловірус, краснуха, токсоплазма) дуже бажано здати при підготовці до вагітності, щоб уникнути зайвих переживань. На аналіз на урогенітальні інфекції (Сhlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma, Trichomonas) пацієнти частіше всього потрапляють за направленням гінеколога.

  1. Імунологічні та алергологічні дослідження

Ця група досліджень призначається, якщо пацієнт часто хворіє на респіраторні та інфекційні захворювання, має ослаблений імунітет, хронічні інфекції, імунні хвороби, онкозахворювання тощо. Сюди також входять імуносерологічні дослідження та діагностика аутоімунних захворювань. Алергологічні тести призначають при підозрі на алергію на пил, шерсть тварин, цвітіння, продукти харчування тощо.

  1. Спеціальні дослідження крові

Визначення вмісту наркотичних речовин

Токсикологічні дослідження

  1. Цитологічні дослідження

Цитологія досліджує стан клітин організму. Провівши дослідження окремих клітинних структур, ми можемо оцінити будову клітин, клітинний склад органів, тканин, рідин організму людини як при патологічних процесах, так і з метою профілактики.

Цитологічні дослідження призначають у таких випадках: профілактичний огляд (наприклад, у гінеколога); встановлення й уточнення діагнозу (злоякісна чи доброякісна пухлина, непухлинні виразки, наявність запальних, реактивних, проліферативних процесів); контроль процесу лікування; динамічне спостереження.

  1. Бактеріологічні, паразитологічні дослідження

КЛІНІКА "ГЕМО МЕДИКА" проводить ряд бактеріологічних та паразитологічних досліджень з метою встановлення точного діагнозу та призначення ефективного лікування: бактеріологічні посіви виділень із сечостатевих органів, із ЛОР-органів, з ока тощо.

Паразитологічні дослідження передбачають виявлення у фекаліях гельмінтів та їхніх яєць.

Ціни на послуги лабораторної діагностики