Комп’ютерна томографія (КТ)

4

Комп'ютерна томографія здійснила революцію у медицині, адже дозволила лікарям точно діагностувати велику кількість захворювань, про які раніше доводилося здогадуватися. Цей вид обстеження набагато інформативніший, ніж рентген. У КЛІНІЦІ "ГЕМО МЕДИКА" встановлено томограф SIEMENS Somatom Emotion 16', основна перевага якого – це можливість буквально «зазирнути всередину» організму. Якісне зображення і кількість зрізів дозволяють створити 3D-реконструкцію кожної системи окремо – кісткової, судинної, м’яких тканин.

Застосування новітніх технологій дуже широке: медична діагностика головного та спинного мозку, оцінка стану хребта, кісткового апарату й суглобів при травмах та запальних процесах, неінвазивне дослідження коронарних артерій та серця, рання діагностика добро- та злоякісних новоутворень, захворювань черевної порожнини, тазу, грудної клітки тощо.

Переваги підрозділу комп’ютерної томографії КЛІНІКИ "ГЕМО МЕДИКА":

Професіоналізм

Висококласні спеціалісти – запорука ефективної діагностики й результатів, що викликають довіру. Не забувайте, що вам не потрібно нікуди ходити для того, щоб вам проаналізували результати і призначили лікування – усі необхідні для цього спеціалісти працюють у клініці.

Безпека

Сучасний комп’ютерний томограф дає низьку дозу опромінення і дозволяє скоротити час обстеження.

Можливості

Широкий спектр обстежень, висновки досвідчених спеціалістів, можливість створення 3D-реконструкцій, а також запис усього ходу обстеження на CD/DVD диск.

Ціни на послуги комп’ютерної томографії

Підготовка до обстеження