Про клініку

КЛІНІКА "ГЕМО МЕДИКА" відкрилася у лютому 2013 року.

КЛІНІКА "ГЕМО МЕДИКА" надає повний пакет медичних послуг для усіх членів родини – від найменших до найстарших. Це означає, що з будь-яких питань, пов’язаних зі здоров’ям, ви можете звернутися до нас, і ми обов’язково допоможемо.

ПОСЛУГИ КЛІНІКИ "ГЕМО МЕДИКА"

Ми надаємо повний комплекс медичних послуг для всієї сім’ї:

  1. сімейний лікар і педіатр стануть на сторожі міцного здоров’я усіх членів вашої родини, а одні з кращих у Закарпатті вузьких спеціалістів нададуть консультації та призначать адекватне лікування;
  2. у найкращій в області лабораторії, котра використовує сучасні технології лідера галузі SIEMENS, можна швидко зробити найрізноманітніші, а головне, достовірні аналізи крові, сечі та калу;
  3. на якісному сучасному обладнанні можна провести ультразвукові дослідження або зробити комп’ютерну томографію;
  4. при потребі ми організуємо ваше повноцінне лікування за кордоном.

КЛІНІКА "ГЕМО МЕДИКА" – єдина в Закарпатті, де в межах одного закладу можна пройти повну діагностику організму та отримати повноцінне лікування. По суті, це КЛІНІКА, про яку ви мріяли – чиста, світла, професійна, європейська. Тут допоможуть із плануванням та веденням вагітності, візьмуть на облік і будуть вести дитину з першого дня життя, проведуть програми оздоровлення та лікування усіх членів сім’ї.

ПЕРЕВАГИ КЛІНІКИ "ГЕМО МЕДИКА"

  1. Професійність. Найсучасніше обладнання та найкращі спеціалісти – запорука точної діагностики та адекватного лікування. Ми керуємося європейськими стандартами та протоколами надання медичної допомоги, а також рекомендаціями ВООЗ.
  2. Комплексний підхід та економія часу. Ми діагностуємо та лікуємо людей, а не набір імовірних хвороб, тому зібрали все найкраще в одній клініці. Щоб отримати медичні послуги європейського рівня, вам не доведеться їздити по похмурих закладах у різних кінцях міста, стояти у чергах і тижнями чекати результатів.
  3. Повага до пацієнтів. Ми з повагою ставимося до кожного нашого пацієнта і вважаємо, що ви маєте право на найкраще медичне обслуговування. Ми працюємо чітко та оперативно.

Уважне ставлення до вас і вашої сім’ї, привітний персонал та індивідуальний підхід – ось чому КЛІНІКА "ГЕМО МЕДИКА" отримує позитивні відгуки пацієнтів із першого дня роботи.

КЛІНІКА "ГЕМО МЕДИКА" – ЦЕ ВАШ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР!