Консультація дитячого ортопеда-травматолога

Хвороби опорно-рухового апарату є найпоширенішими захворюваннями у дітей. Вроджені особливості та недорозвиненість кістково-м'язової системи без належної та своєчасної корекції можуть призвести до інвалідності. Тому дитину в ранньому віці обов'язково повинен оглянути дитячий ортопед.

У КЛІНІЦІ "ГЕМО МЕДИКА" грудні малята оглядаються ортопедом кілька разів, починаючи з першого місяця життя. Природжений вивих стегна і дисплазія тазостегнових суглобів ‭– поширена патологія, яка в разі пізнього виявлення ускладнюється деформацією тазостегнових суглобів, порушенням зростання ніг і зміною ходи. Наш ортопед-травматолог має великий досвід ранньої діагностики такої патології та володіє сучасними прийомами її лікування. Усім малятам першого місяця життя обов'язково проводиться УЗД тазостегнових суглобів.

Серйозною педіатричною проблемою є порушення постави, сколіози та інші деформації хребта, а також патологія стопи.

Своєчасне звернення до спеціаліста допоможе уникнути ускладнень, які в подальшому можуть стати причиною інвалідності. Для правильної діагностики ортопедичних захворювань велике значення мають додаткові методи дослідження, такі як УЗД, рентген, а за необхідності КТ й МРТ.