Функціональна діагностика

Електрокардіографія є одним з основних методів дослідження серця й діагностики захворювань серцево-судинної системи.

ЕКГ є незамінною у діагностиці порушень ритму й провідності, гіпертрофій, ішемічної хвороби серця. Цей метод дає можливість із великою точністю говорити про локалізацію вогнищевих змін міокарда, їх розповсюдженість, глибину і час появи. ЕКГ дозволяє виявити дистрофічні й склеротичні процеси в міокарді, порушення електролітного обміну, які виникають під впливом різних токсичних речовин.

ЕКГ широко використовують для функціонального дослідження серцево-судинної системи. Поєднання електрокардіографічного дослідження з функціональними пробами допомагає виявити приховану коронарну недостатність, перехідні порушення ритму, проводити диференційний діагноз між функціональними та органічними порушеннями роботи серця.

У КЛІНІЦІ "ГЕМО МЕДИКА" в Ужгороді ми використовуємо сучасний 12-канальний кардіограф, оснащений цифровим процесором та інтелектуальними фільтрами для отримання якісного обстеження без артефактів. Окрім того, пристрій підключено до комп’ютера зі спеціальною програмою для автоматичної інтерпретації та аналізу основних показників. Це дає змогу лікарю поставити точний діагноз та призначити ефективне лікування.