Обстеження для вагітних у Клініці сімейної медицини "ГЕМО МЕДИКА"

 

Вагітність – надзвичайно важливий період у житті кожної жінки. Ще б пак – стільки емоцій, переживань, надій і тривог, відкриттів і нових знань... І відчуття відповідальності, помножене на два: за себе та іншу людину, ще ненародженого малюка. Як зробити так, щоб вагітність стала найщасливішим періодом у вашому житті?

Найголовніше – вагітна жінка повинна бути спокійною, радісною, впевненою в тому, що все буде чудово. Адже від стану мами залежить і перебіг вагітності, і розвиток плода, і навіть здоров’я дитини після народження!

А ще не завадить трохи контролю. Для цього в сучасному світі розроблено багато різноманітних видів обстеження вагітних, за допомогою яких можна переконатися у тому, що все йде за планом, задуманим природою. А якщо випадково це не так, лікарі можуть вчасно втрутитися і допомогти.

Отже, які обстеження рекомендуються майбутнім мамам? Ми поділили аналізи за триместрами, щоб легше було орієнтуватися. Усі обстеження для вагітних відповідають вимогам і рекомендаціям МОЗ України, і всі їх ви можете здати у КЛІНІЦІ "ГЕМО МЕДИКА" (м. Ужгород).

Ми особливо пишаємося тим, що у нас можна пройти практично ВСІ обстеження, потрібні під час вагітності, – швидко, у спокійній обстановці, без черг, із привітним і професійним персоналом, – і бути впевненою в точному результаті. Також у КЛІНІЦІ "ГЕМО МЕДИКА" за попереднім узгодженням можна отримати фото УЗД малюка.

Бажаємо вам легко й радісно народжувати тільки здорових діточок!