Ми вакцинуємо! Довіряйте фахівцям своєї справи!

Понеділок, 13 лютого 2017 16:14
Ми вакцинуємо! Довіряйте фахівцям своєї справи!

Здоров’я людини – найважливіше, що тільки може бути в нашому світі, тим більше, сьогодні такі швидкі темпи життя, що в дорослих просто немає часу на хвороби, а заповітна мрія всіх батьків – щоб їхні дітки завжди були здоровими.

Імунізація - важливий крок на шляху до повноцінного здоров’я і набуття життєвих сил. У свій час відомий хірург Микола Пирогов стверджував: «Фунт профілактики дорівнює пуду лікування». Одним з основних методів профілактики інфекційних хвороб є профілактичні щеплен­ня. І справді, краще попередити хворобу, ніж потім лікувати її.

З позиції імунології вакцинація є нормальним і позитивним явищем. Чим більше в організм потрапляє антигенів, тим краще працює імунна система, адже для нормального розвитку та функціонування потрібний постійний імунний стимул. Простими словами: щоб добре боротись з ворогом, його треба знати в обличчя!

Для вакцинації клініка Гемо Медика використовує тільки новітні вакцини провідних європейських виробників.

Вакцини, які використовуються в клініці Гемо Медика, вже понад 10 років сертифіковані в Україні і застосовуються для щеплень проти дифтерії, гепатиту В, правця, кашлюку, гемофільної інфекції, поліомієліту та пневмококової інфекції. Ці вакцини містять компонент, завдяки якому поствакцинальні реакції відзначаються вкрай рідко та створюється стійкий імунітет організму.

Вакцинація в клініці Гемо Медика – це абсолютно безпечна процедура, оскільки:

-          В день щеплення ми обстежуємо стан здоров’я наших пацієнтів і мінімізуємо всі можливі ризики. Перед щепленням в клініці Гемо Медика  проводять аналіз крові та сечі, вас оглянесімейний лікар або лікар-педіатр. Тільки у випадку, якщо немає жодних протипоказань і все добре, ви або ваша дитина  будете допущені до вакцинації.

-          Для кожного бажаючого пройти вакцинацію ми складаємо індивідуальних план щеплення.

-          В клініці Гемо Медика використовуються виключно сертифіковані вакцини провідних європейських виробників.

-          Щеплення не проводяться під час епідемій (наприклад, грипу, чи кору).

-          Наш медичний персонал, який проводить щеплення діткам та дорослим, має значний досвід в даній сфері та володіє всіма необхідними навичками для проведення даної процедури.

-          Після проведення щеплення ми уважно стежимо за реакцією пацієнта на вакцину.

Сьогодні вакцинація часто сприймається як конкурентна перевага для сучасного життя. Із кожною новою вакцинацією можна збільшити свої шанси не лише на збереження здоров’я, але й на особисте життя, високий освітній рівень і кар’єрний ріст. Здорова, завдяки вакцинам, людина має суттєву перевагу над іншими: хвороба не забирає час, який можна використи на конструктивну діяльність, людина не втрачає соціальні зв’язки і постійно перебуває у контакті з іншими. А дітки просто стають захищеними від підступних мікробів та небезпечних інфекційних захворювань.

Не ризикуйте найціннішим, вакцинуйте себе та своїх діток в клініці Гемо Медика.

Клініка Гемо Медика бажає Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я. Ми справді піклуємося про Вас.