Сучасне рентген-обладнання з низькою дозою опромінення відтепер в Клініці «Гемо Медика»

Вівторок, 16 травня 2017 14:37
Сучасне рентген-обладнання з низькою дозою опромінення відтепер в Клініці «Гемо Медика»

Сучасне рентген-обладнання з низькою дозою опромінення відтепер в Клініці «Гемо Медика»

В  КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» відтепер доступна ще одна послуга - рентгенографія, яка дуже часто є вкрай важливою для правильної діагностики різних захворювань.

Рентгенографія - це метод дослідження, який застосовують повсюдно, він не представляє особливої складності як для медперсоналу, так і для самого пацієнта. Рентгенівський знімок є  медичним документом, як і інші висновки досліджень, тому може пред`являтися різним фахівцям для уточнення або підтвердження діагнозу.

Саме рентген дає можливість отримати чітке зображення м'яких тканин і кісток. Лікарі-рентгенологи КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА» за допомогою сучасної апаратури можуть побачити зміни, які неозброєним оком не визначити навіть досвідченому фахівцеві.

Рентгенодіагностика в Клініці «Гемо Медика» проводиться за допомогою сучасної рентген-діагностичною системою GMM CALYPSO F . З 1952 року італійська компанія General Medical MERATE S.p.A.  займається розробкою і впровадженням технологій для рентгенодіагностичного обладнання. Завдяки відповідності виробів високим стандартам якості і цінової конкурентоспроможності, GMM є одним з визнаних лідерів виробництва рентгенівської техніки у світі. Це техніка, яка не лише носить відоме ім'я, а й виробляється безпосередньо в Італії.

Основні сфери застосування:

- Дослідження органів грудної клітки;

- Діагностика захворювань кісток та суглобів;

- Екстренна медицина (травми, переломи);

-Обстеження м'яких тканин.

Головною перевагою даної рентген-діагностичної системи є мінімальна доза опромінення. Це досягається завдяки високочутливим цифровим матрицям, що дає можливість зменшити до мінімуму час опромінення пацієнта (від 0,002 до 0,02 секунди). В результаті - доза опромінення  у кілька разів менша ніж у систем попередніх поколінь. Це дуже важливо, особливо якщо мова йде про діток, оскільки вони дуже чутливі до шкідливого впливу іонізуючого випромінювання. Окрім того,  висока мобільність рентгенівської трубки дає можливість знайти зручне положення для вас чи вашої дитини для отримання необхідного результату в максимально комфортних умовах. Обстеження проводиться для дорослих та дітей віком від 6 місяців.

Саме обстеження займає долі секунди. Отриманий  рентгенівський знімок дуже високої якості - його роздільна здатність в 4 рази вища за загально прийняті стандарти .  При бажанні можна отримати консультацію радіолога з детальним описом отриманого зображення та подальшим друком на спеціальну плівку чи записом CD.

  ЦИФРОВИЙ РЕНТГЕН В КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» - ЯКІСНО, БЕЗПЕЧНО І ШВИДКО

Рентген відділення Клініки «Гемо Медика» знаходиться у приміщенні Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді, за адресою: вул.Капушанська, 24, 1 поверх.

Клініка «Гемо Медика» бажає Вам міцного здоров’я.

Ми справді піклуємося про вас.