КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» отримала міжнародні сертифікати

КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» отримала міжнародні сертифікати

Ми дуже прискіпливо ставимося до якості нашої роботи, особливо у лабораторному підрозділі, адже розуміємо, що точна діагностика – це вже половина лікування. Нам дуже приємно, що вже багато лікарів довіряють лише нам і рекомендують КЛІНІКУ «ГЕМО МЕДИКА» своїм пацієнтам, після того як пересвідчилися у точності наших результатів.

Але ми не збираємося зупинятися, і регулярно вдосконалюємося, встановлюємо додаткове обладнання і проходимо різноманітні сертифікаційні комісії.

У 2014 році ми отримали сертифікати компанії RIQAS – Randox International Quality Assessment Scheme (Міжнародна система оцінки якості Рендокс, Великобританія) – по «Загальній клінічній лабораторній програмі» та «Гематологічній програмі». Отримати ці документи надзвичайно почесно, адже RIQAS – одна з найбільших та найвідоміших у світі схем зовнішньої оцінки якості. Вона створена ще у 1990 році, і наразі включає понад 28 000 учасників у 105 країнах світу. У 2012-му RIQAS було акредитовано в ISO/IEC 17043: 2010, що підтверджує високий рівень як системи, так і всіх учасників, відзначених її сертифікатами.

Тож КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» є чим пишатися, а наші пацієнти можуть бути спокійні та впевнені – вони в надійних руках!

riqas

riqas-01