Всесвітній тиждень імунізації з Клінікою «Гемо Медика»

Понеділок, 24 квітня 2017 11:44
Всесвітній тиждень імунізації з Клінікою «Гемо Медика»

Міжнародний тиждень імунізації запропонований ВООЗ для того, щоб інформувати суспільство про захист від потенційно небезпечних інфекційних хвороб за допомогою вакцинації.

Імунізація - це процес, завдяки якому людина набуває імунітет, або стає несприйнятливою до інфекційних хвороб, зазвичай, шляхом введення спеціальних препаратів - вакцин. 

Проблема імунізації є надзвичайно актуальною в наш час і є безпосередньою відповідальністю не лише лікарів, а й самого населення. 
Це питання національної безпеки.
Щеплення є необхідним не тільки для дітей, але й для дорослих, та залежить від стану їх здоров’я, професії, соціальних та побутових умов. 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) імунізація дозволяє щорічно запобігати від 2 до 3 мільйонів випадків смерті від дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту і краснухи. 

Як тиждень імунізації буде відбуватись у Клініці "Гемо Медика":
Хочемо наголосити, що ми застосовуємо вакцини виключно європейського виробництва - Бельгія, Франція, Німеччина іт д. Вакцинацію здійснює сертифікований мед. персонал, що пройшов спеціальне навчання.

Що потрібно зробити, аби отримати щеплення у нашій клініці:
- Звернутися чи зателефонувати на рецепцію
- Записатись на прийом до лікаря у зручний для Вас час
- Пройти загальний медичний огляд (це обов'язкова умова в день вакцинації)
- Ознайомитися з інформованою згодою 
- Якщо лікар не виявив протипоказів - пройти процедуру щеплення в спеціально обладнаному кабінеті.

Послуга вакцинації оплачується окремо на рецепції, а прийом сімейного лікаря чи педіатра протягом всього тижня (з 24.04 - 29.04.2017р) Клініка "Гемо Медика" дарує кожному пацієнту!

Не ризикуйте найціннішим, зробіть щеплення для себе та своїх діток в Клініці "Гемо Медика".

Ми справді піклуємось про вас!