Ми встановили рекорд України!

Понеділок, 01 червня 2015 13:01
Рекорд на Ужгородській дитячій залізниці

1 червня 2015 року, в День захисту дітей, в Ужгороді встановлено новий рекорд України – найдовша іграшкова залізниця! Натхненником, організатором та генеральним спонсором акції виступила КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА», але робили ми це не заради реклами, а заради відновлення Ужгородської дитячої залізниці.

Наше досягнення зафіксовано у Національному реєстрі рекордів України. Для цього з Києва приїхала керівник проекту Лана Вєтрова, якій акція дуже сподобалася. «Чудова ідея! – захоплювалася вона, – ви такі молодці, і я вірю, що ваша мрія збудеться, і дитяча залізниця в Ужгороді знову тішитиме дітлахів».

Довжина її склала цілих 41,6 метрів, під час акції зібрано 2180 грн, які передано дитячій залізниці, а всі частини залізниці-рекордсмена оселяться у дитячих садочках міста. Учасниками рекорду зафіксовано 300 дітей, про що кожен отримав пам’ятну картку, а загальна кількість глядачів сягнула більш ніж 2000.

Ми плануємо зробити акцію щорічною, і кожного разу встановлювати новий рекорд. А поки що щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та брав участь!

Всі 30 наборів дерев'яноі залізниці Клініка передасть 30 муніципальним садкам міста.

Переглянути ФОТОЗВIТ