Про клініку

КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» відкрилася у лютому 2013 року.

КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» надає повний пакет медичних послуг для усіх членів родини – від найменших до найстарших. Це означає, що з будь-яких питань, пов’язаних зі здоров’ям, ви можете звернутися до нас, і ми обов’язково допоможемо.

Ми – частина міжнародної компанії «HEMO MEDIKA Group» (Словаччина), до складу якої також входять лабораторії (Луцьк, Львів, Одеса) та радіологічні центри (Свердловськ, Тернопіль, Тячів, Харків, Червоноград) по всій Україні.

ПОСЛУГИ КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА»

Ми надаємо повний комплекс медичних послуг для всієї сім’ї:

  1. сімейний лікар і педіатр стануть на сторожі міцного здоров’я усіх членів вашої родини, а одні з кращих у Закарпатті вузьких спеціалістів нададуть консультації та призначать адекватне лікування;
  2. у найкращій в області лабораторії, котра використовує сучасні технології лідера галузі SIEMENS, можна швидко зробити найрізноманітніші, а головне, достовірні аналізи крові, сечі та калу;
  3. на якісному сучасному обладнанні можна провести ультразвукові дослідження або зробити комп’ютерну томографію;
  4. при потребі ми організуємо ваше повноцінне лікування за кордоном.

КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» – єдина в Закарпатті, де в межах одного закладу можна пройти повну діагностику організму та отримати повноцінне лікування. По суті, це КЛІНІКА, про яку ви мріяли – чиста, світла, професійна, європейська. Тут допоможуть із плануванням та веденням вагітності, візьмуть на облік і будуть вести дитину з першого дня життя, проведуть програми оздоровлення та лікування усіх членів сім’ї.

ПЕРЕВАГИ КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА»

  1. Професійність. Найсучасніше обладнання та найкращі спеціалісти – запорука точної діагностики та адекватного лікування. Ми керуємося європейськими стандартами та протоколами надання медичної допомоги, а також рекомендаціями ВООЗ.
  2. Комплексний підхід та економія часу. Ми діагностуємо та лікуємо людей, а не набір імовірних хвороб, тому зібрали все найкраще в одній клініці. Щоб отримати медичні послуги європейського рівня, вам не доведеться їздити по похмурих закладах у різних кінцях міста, стояти у чергах і тижнями чекати результатів.
  3. Повага до пацієнтів. Ми з повагою ставимося до кожного нашого пацієнта і вважаємо, що ви маєте право на найкраще медичне обслуговування. Ми працюємо чітко та оперативно.

Уважне ставлення до вас і вашої сім’ї, привітний персонал та індивідуальний підхід – ось чому КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» отримує позитивні відгуки пацієнтів із першого дня роботи.

КЛІНІКА «ГЕМО МЕДИКА» – ЦЕ ВАШ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР!